Branie udziału w konkursach -czy warto?

Branie udziału w konkursach -czy warto?

Warto Przeczytać

Branie udziału w konkursach -czy warto? Nagrody, które są wartościowe, zachęcają do tego, żeby wziąć udział w konkursie. Jakie mogą być konkursy i korzyści z nich? Przeczytaj o możliwościach.

Branie udziału w konkursach -czy warto?

Fotografujesz? Wygraj lepszy sprzęt
Mając dobry aparat fotograficzny możesz wysyłać swoje zdjęcia na konkurs. Zapoznaj się z regulaminem i sprawdź, czy masz fotografie o odpowiedniej rozdzielczości. Zapewni to profesjonalny sprzęt wyposażony w obiektywy do aparatu, które mają duże znaczenie. Dzięki nim fotografowany obiekt będzie się lepiej prezentował. Jakość zdjęć jest bardzo ważna. Często są one przeznaczone do kalendarza na cały rok. Wygrywa dwanaście osób, bo tyle jest miesięcy. Nie zawsze tak jest, bo zdjęcia mogą też być umieszczone w innych miejscach. Konkursy fotograficzne są bardzo różne. Mogą zdobić fototapetę na ścianę oraz obrazy. I wiele innych produktów. Na przykład kubki, talerze, zeszyty, opakowania jedzenia i nie tylko. Do wygrania nie musi być aparat fotograficzny, ale też inne ciekawe nagrody, które zachęcają do brania udziału.

Piszesz? Napisz coś na konkurs
Są także konkursy pisarskie, w których mogą brać udział różne osoby. Wystarczy, że lubisz pisać. I już możesz spróbować swoich sił. Najwyżej napisane dzieło opublikujesz na swoim blogu, jeśli nie zajmiesz żadnego miejsca. Gdy wygrasz, będziesz mieć satysfakcję, że wybrano twoje opowiadanie, wiersz, piosenkę. inne. Pisanie nie wymaga sprzętu, który jest drogi. Niezbędna jest dobra klawiatura podłączona do komputera. Ważny jest komputer stacjonarny, który może być większy lub mniejszy. Dostępne są różne modele. Pisać możesz także, gdy posiadasz mini laptop, który zabierzesz ze sobą wszędzie. Na smartfonie także pisanie jest możliwe. Jednak ma wiele wad. Ekran jest zbyt mały, a klawiatura dotykowa. Jeśli chcesz pisać na telefonie, to krótkie zdania, a nie całe artykuły.

Programy typu talent show
Swoje umiejętności możesz zaprezentować w programie telewizyjnym. Mogą to być różne rzeczy. Taniec, gdy lubisz tańczyć w rytm muzyki i nie tylko. Trzeba umieć wykonać kroki wielu lub wybranych tańców. Jeśli masz ulubiony styl taneczny, dobrze się czujesz przed kamerą, to warto wysłać zgłoszenie. Zapoznaj się z etapami castingu, przeczytaj regulaminy.

Konkursy typu wygraj kosmetyki, książki, sprzęt
Nagród, które można zdobyć, jest dużo. Wśród nich zestaw kosmetyków do ciała, twarzy, włosów lub paznokci. Przyda się do codziennej pielęgnacji. Wygrać możesz kosmetyki do makijażu dziennego, wieczorowego. Wśród nich mogą być paletki cieni do powiek, szminki, eyelinery, podkłady. I wiele innych, które sprawią, że makijaż będzie ładny.
Do wygrania są też ciekawe książki z różnych gatunków. Gdy zaciekawi cię tytuł, opis na okładce lub będzie to dzieło twojego ulubione go autora. Wtedy warto wziąć udział i zdobyć lekturę. Nagrodą może też być suszarka do włosów lub inne urządzenia przydatne kobietom w różnym wieku. Sprzęt do stylizacji włosów to wartościowa nagroda, która jest potrzebna na co dzień. Dobrej marki urządzenia przetrwają dłuższy czas.

Inne nagrody rzeczowe
Smartfony, telewizory, pralki i inne. To także można wygrać, wysyłając swoje zgłoszenie. Zasady są różne. Czasami trzeba zrobić zdjęcie, a innym razem coś napisać, nagrać filmik. Bierz udział w tych konkursach, w których wyślesz wartościowe zgłoszenie, które ma szansę na wygraną.

Co zyskasz?
Możesz wygrać cenne nagrody. Urządzenia, książki, kosmetyki i inne. Zdobędziesz także cenne doświadczenie, odpowiadając kreatywnie na różne pytania. Będziesz wiedzieć, ile wygrałeś, a ile się nie udało zdobyć. Weź udział w stu konkursach i przekonaj się, ile możesz wygrać.

Konkursy – wady i zalety
Wadą może być to, że poświęcasz czas, a nie wiesz, czy wygrasz. Wybieraj różne zadania. Trudne i łatwe do wykonania. Zajmą one mniej lub więcej czasu. Te, które są dla ciebie wyzwaniem. Pozwolą sprawdzić kreatywność, wiedzę, umiejętności. Mogą to być takie, które są związane z twoją pracą zawodową.

Jak widać, konkursów jest wiele, a nagród również bardzo dużo. Poszukaj w sieci i sprawdź, czy ulubione marki czegoś nie organizują. Nic nie stracisz, a wiele możesz zyskać.

Zobacz również konkursy z nagrodami

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments